Neden ? Müşteriler Bizim Hizmetlerimizi Seçiyorlar?
17 yıllık hizmet verdiğimiz firmamızda, sektör deneyimi ve profesyonel ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.
Başlıca Hizmetlerimiz
NETWORK KURULUM HİZMETLERİ

Ms Windows 2000, 2003, 2008 satış ve kurulumları, kablolu veya kablosuz network sistemleri kurulumu, Linux ağ yönetim çözümleri, uzak mesafeler arası ağların güvenli çalışması için gerekli önlemlerin alınması vb. hizmetler, MS Exchange Server Kurulum ve Yapılandırma hizmetleridir.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI

Müşterilerde bulunan sunucu ve ofis bilgisayarları ve teknik cihazların, desteğinin sağlandığı, yaygın ve başarılı hizmet yöntemlerinden olan Bakım Anlaşmaları, hızlı erişim, uzman teknisyenlerle müdahale sayesinde üstün memnuniyet düzeyinde gerçekleştirilmektedir.

YERİNDE TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Müşteri talebi doğrultusunda, planlanmış zaman diliminde, müşteri yerinde servis verilerek, problemin tespit edilmesi ve giderilmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Müşteri sorunları titizlikle değerlendirilerek, uzman teknisyenler tarafından tamamı ile çözümlenmektedir.

MÜŞTERİDE PERSONEL BARINDIRMA

Haftanın belirli günlerinde, uzman teknisyenlerimizin müşteri ofisinde sabit olarak hizmet verdiği hizmet modelidir. Dış kaynak kullanımı olarak ta ifade edilen bu hizmet modelini, yoğun teknik destek ihtiyacı olan ve anlık çözüm isteyen şirketler tercih etmektedirler

BİLGİ GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

Bilgisayar sistemine içeriden ve dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı koruma yapısı olarka ifade edebileceğimiz, Bilgi güvenliği, içerik filtreleme, firewall çözümleri konusunda, yüzlerce marka ve kamu kuruluşu T-Servis güvencesi ile hizmet almaktadır.

YAZILIM LİSANSLAMA HİZMETLERİ

Microsoft ve Adobe gibi en çok tercih edilen yazılımların yetkili iş ortağı ve lisanslama merkezi olarak hizmet veren şirketimiz, müşterilerimiz için gerekli tüm araştırmaları yaparak optimum lisanslama çözümleri sunmaktadır.

MAIL HOSTING WEB BARINDIRMA

Çok sıradan gibi görünen ve kolay alınan fakat had safhada önem arz eden, e-posta ve web barındırma hizmetleri, güvenli olarak verilmekte, 7x24 e-posta problemlerine çözüm üretilmekte ve %99.9 uptime oranı ile kesintisiz sistem çalışması sağlanmaktadır.

SERVER YÖNETİMİ

Ofis içi veya data center'larda bulunan sunucuların, yönetimi ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır. 2 saat içerisinde sorunlara acil çözüm üretilmekte, sunucuların kesintisiz çalışması için tüm önlemler alınmakta ve proaktif bakım gerçekleştirilmektedir.

SİSTEM KURULUMU

İlk şirket açılışı veya yeniden yapılandırma durumlarında çoğunlukla talep edilen bu hizmet modelinde, tüm ihtiyaçlar analiz edilerek, sunucu yapılandırılması gerçekleştirilmekte, tüm bağlı bilgisayarların kurulumları yapılmakta, network alt yapısı ve yedekleme planlaması ile sistem çalışır vaziyette teslim edilmektedir.

HİZMETLERİ

Ağ hizmetleri kapsamında firmaların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli ağ altyapısı, topolojisi ve çözümünden bahsetmek mümkündür. Ağ çözümleri sağlanırken ve bilgisayar ağları tasarlanırken gelişime ve ileriye dönük uygulamalara göre bir çalışma yapılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.